Longhua
汉堡's 1-bedroom Shared apartment listing
汉堡
Shenzhen
网
Chinese
Chat
2
1120 RMB/Month
369
Last login 2026-05-22
Details
Deposit
1680RMB
Type
Shared apartment/Long term
Room
1 Beds/1 Baths
Floor
1
Size
30.0㎡
Metro
Line 4